Pojďme do toho spolu

Ráda bych vás inspirovala a motivovala, abyste se cítili, vypadali a žili lépe, v souladu s holističtějšími přístupy, a vybudovali si návyky, které vám vydrží a které se pro vás stanou životním stylem. K tomu je samozřejmě nezbytný sport a zdravé stravování. Chci vás inspirovat i k tomu, abyste byli sebevědomější, přimět vás, abyste před sebe kladli nové výzvy.

všechny služby

Funkční Nutriční Coaching

Certified Nutritionist Badge
01

Já osobně jsem si oblíbila nízkosacharidovou stravu s vysokým obsahem bílkovin, což ale neznamená, že vy musíte taky! Po čase se naučíte naslouchat své intuici, pokud jde o to, jaká jídla si vybírat a jak vyladit svou stravu a své cíle. Jsem tu od toho, abych vám s tím pomohla.

Vstupní posudek

Jídelníček

Přestože chápu, že slovo „zdravý“ má pro každého jiný význam (jelikož existuje souvislost s epigenetikou, somatotypem, celkovým životním stylem), za všech okolností vám budu radit, abyste používali skutečné jídlo – tedy jídlo z průmyslově nezpracovaných potravin, které jsou bohaté na živiny a které snadno seženete v místním supermarketu.

Dám vám příklady receptů na pokrmy plné živin, které vašemu tělu dají vše, co potřebuje, a vás zasytí.

Rozložení živin na talíři

Poskytnu vám návod, jak si sestavit zdravé, vyvážené pokrmy, ať už je naservírujete na talíři, nebo si je zabalíte k obědu do krabičky.

Zbavte svou kuchyň zbytečností / předělejte ji

Zdravá kuchyně tvoří základ zdravého stravování, které vede ke zdravému zažívacímu systému a zdraví vůbec. Díky takové kuchyni budete zdraví vy i celá vaše rodina. Ve své kuchyni byste měli mít potraviny, které vám dodají živiny a neuškodí vám. V případě, že bude plná nezdravých potravin, budete tyto potraviny také konzumovat, a to bez ohledu na to, jak silnou vůlí disponujete.

Dostanete ode mě doporučení, bez čeho se vaše spíž neobejde. Dále vám pomůžu zbavit se nezdravých potravin, které spadají do takzvané „zdravé“ výživy.

Sportovní výživa

Poradím vám, jak si vyladit jídelníček a doplňky výživy pro cvičení a optimální sportovní výkon.

Rodinná výživa

Pomůžu vám s tvorbou vyváženého rodinného jídelníčku. Rodinné stolování, kultura a komunikace spojená s jídlem a výživa, kterou nám jídlo poskytuje, hrají pro zdraví rodiny další důležitou roli.

Nikdy není příliš brzo začít se bavit o zdravých stravovacích návycích našich dětí. Výživa pro děti je založena na stejných principech jako ta pro dospělé, pokud jde o důležitost vitamínů, minerálů, sacharidů, bílkovin a tuků. Děti ale v závislosti na svém aktuálním věku potřebují různá množství konkrétních živin.

Výživa během těhotenství a šestinedělí

Jelikož jsem byla pětkrát těhotná, tak moc dobře vím, že zdravá strava v průběhu těhotenství je jedna z nejlepších věcí, jaké můžete pro sebe a své dítě udělat. To, co jíte, je koneckonců základním zdrojem živin vašeho dítěte.

Poskytnu vám tipy pro výživu pro období těhotenství, která podpoří zdravý růst a vývoj vašeho dítěte.

Poradím vám ohledně výživového plánu pro šestinedělí, který díky potravinám bohatým na živiny dodá vašemu tělu vše, co po porodu potřebuje.

Výživa v období kolem menopauzy

Poskytnu vám praktická doporučení pro úpravu životosprávy v období menopauzy.

Navazující konzultace

Funkční Trénink

Certified Yoga Teacher Badge
02

Po celý svůj život udržuji aktivní životní styl. Jako mladá dívka jsem závodně sportovala, díky čemuž jsem se naučila, že správný způsob myšlení spolu s dobrými tréninkovými návyky a zdravým životním stylem nám můžou pomoci zlepšit sportovní výkony a dosáhnout nejlepších možných výsledků!

Moje metoda

Jsem certifikovaná lektorka jógy, takže vím, jak moc důležité je držení těla. Někdy je dobré začít s jednoduchým pohybem, který nám připomene, jaký je náš optimální pohyb. Zaměřte se na středové svaly břicha a beder, které jsou pro správné držení těla zásadní.
Funkční trénink tvoří cvičení dodávající vašemu pohybu stabilitu, sílu a mobilitu, které jsou potřebné ve sportu i v každodenním životě.
Jsem schopná vám doporučit správný cvičební režim a typ cvičení, které budou vhodné pro váš somatotyp a zároveň s nimi dosáhnete svého fitness cíle. Ráda kombinuji různé druhy pohybových aktivit, včetně jógy, pilates, barre, silového i kardio tréninku.

Trénink během těhotenství a šestinedělí

Poradím vám, jak si upravit trénink pro období těhotenství, včetně úprav na každý trimestr.

Navrhnu pro vás optimální harmonogram cvičení pro období šestinedělí.

Partnerství se značkami

03

Pro spolupráci si budu vybírat jen značky, které mám upřímně ráda. To znamená značky působící v oblastech, které se zabývají zdravím, stravováním a wellness a které chtějí šířit pozitivní poselství týkající se výživy a aktivního životního stylu. To zahrnuje například kampaně na sociálních sítích, vytváření receptů, kulinářskou fotografii atd.

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte mě, prosím, skrze kontaktní formulář či e-mail.